Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet valakit kiverni az...

Hogy lehet valakit kiverni az álmunkból?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy nőt, elég gyakran álmodok vele, és már kezd elegem lenni a dologból....
2011. máj. 7. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Tönkreteszi az álmaidat?

Olyan Eredet-i ez a kérdés, ha érted a szóviccet... ha-ha-ha... ;D

2011. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nem teszi tönkre, csak idegesít hogy az agyam nem fogadja el a tőle érkező nemleges választ, am sajnos most nem értem a szóviccet :S
2011. máj. 7. 23:54
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem verd ki a régi, megszokott módon. Nekem az segít felejteni.
2011. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az milyen? :) mármint a régi megszokott mód
2011. máj. 8. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele egyszerűen. Amíg a tudatalatt van napközben is, addig álmaidban is rendszeresen elő fog jönni.

Nekem is volt hasonló problémám, szintén nő volt az illető (exbarátnőm) és egy idő után "megszűnt" dolog.

Próbáld mással lekötni magad és ezáltal nem foglalkozol az illetővel, és egy idő után már másképp fogsz róla gondolkodni, ha "szóba kerül". Ha jól csinálod, akkor egy idő múlva annyira fog érdekelni, "mintha nem is lenne". Nekem ez a "katarzis" körülbelül 3-4 hónapig tartott,

de lehet hogy attól ilyen gyors, hogy "el voltam havazva" (egyetem, munka).

2011. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"annyira fog érdekelni, "mintha nem is lenne".


bocs ez elég nyakatekert lett, ezt úgy értem, hogy teljesen mindegy lesz számodra, hogy az illető a világon van-e, él-e hal-e.

2011. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KÖszi :)
2011. máj. 8. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
kívánok neked sok szerencsét hogy elfelejtsd és találj valakit, aki kitartóan szeret és melletted áll.
2011. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baseball-ütővel. De most komolyan, ha nem megy el segíts rá kicsit.
2011. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!