Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 napja ugyanazt álmodom, de...

3 napja ugyanazt álmodom, de most volt benne egy csavar, Mit jelent?

Figyelt kérdés

Az álom úgy kezdődik,hogy:

Egy házban vagyok,egy olyan nappali nagyságú szobába,abból 2 szoba nyílik.

Az egyikbe édesapám egy ágyon a hányásában fekve.

A másik szoba egy olyan üres raktárszerüség volt,amin bellül van egy ajtó mögötte egy kb 1x1 m-es kis üres szoba.

Az első két nap azt álmodtam, hogy a raktár felé mentem a báttyámmal futva,mivel kb. 2m-es szörnyek üldöztek(ekkor még csak egyet láttunk).Bebújtunk abba a kis 1x1m-es szobába,majd amikor a szörny ránktalált, a raktár hátuljába egy kitört ajtón futottunk ki a házból.

Azonban ma,azaz a 3. napon ugyan ezen a színhelyen mást álmodtam ,pontosabban ezt:

A báttyám befutott a raktárba és végigcsinálta azt amit az előző álmunkba együdt,én eközben édesapámhoz futottam,mellé feküdtem,nem érdekelt,hogy a hányásában fekszem,csak reméltem,hogy megvéd.Oda súgtam a fülébe ,hogy jönnek a szörnyek,nem volt ötlete,de hátamögül az éjjeliszekrényéről elővett egy tollat,ahogy ajánlottam neki(majd megpróbáljuk azzal megsebesíteni).

Majd bejött a szörny,kezében egy hosszú tollkupakal.Apukám elugrott előlem és bebújt a nagy ruhászsekrény mellé,én csak bebújtam a takaróba,de ez a szörny nem hátráltatta meg,egyszer csak hozzáérintete a tollkupakot a lábamhoz,minket ott hagyva mosollyal távozott a báttyám után sétálva,de ezzel párhuzamosan jöttek a még nagyobb és ilyesztőbb szörnyek,hangosan vonultak az üvegajtó elött,egyszercsak betörték az ajtót,bejött egy óriási legalább 3m-es szörny.Kezembe ragadtam egy tollat,apám csak ott gubbasztott tovább a szekrény mellet,miközbe engem a szörny megragadott,egy késsel a torkomnak támadt,én a tollat belenyomtam a fejébe,semmi fájdalom nem volt az arcán,ezzel megilyedtem,és próbáltam bejjebb nyomni a koponyájába a tollat,amikor, a toll elfordult és szinte csak a bőre alatt elcsusszant oldalra,mikor újból nekemtámadt a késsel,elkezdtem rángatózni,apukán még mindíg a szekrény mögött áldogált idegesen...ekkor felébredtem.


tudni kell rólam,hogy az apukám nem velünk(báttyám,édesanyám,én) él,mivel szüleink elváltak,2 hetente látogat meg minket,a báttyán nem jön ki vele.

A hányás azzal lehet összefüggésbe,hogy a bátyám nemrég hányt,mert berúgott.Most váltok iskolát,ha ez jelent valamit.


Remélem találtok rá valami logikát,és értelmet,hogy ez az álom mit jelent.


Előre köszönöm.(15/L)


2011. máj. 8. 09:17
 1/2 anonim válasza:

Jujj,ez nagyon érdekes!

Még akár egy könyvnek is elmenne!:)

Sajnos segíteni nem tudok,de remélem valaki megoldja!:)

2011. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az értelme ennek csak annyi ,hogy a szörnyek az ismeretlentől való félelmedet jelentik, a hányást már leírtad és apukád azért nem segít az álmodban ,mert mivel nem veletek él azt hiszed ,hogy nem is számíthatsz rá.
2011. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!