Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes dolog történt, illetve...

Érdekes dolog történt, illetve érdekes dolgot fedeztem fel velem kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Még 2010. szeptember 20. környékén volt ez az álmom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1183779-..


Azóta (kb. 2-3 hete) találtam egy videót a YouTube-on:


http://www.youtube.com/watch?v=RKNM6ItOx4A


Az utolsó "álom-résznél" szereplő "személy" átváltozása után arcra nagyon hasonlított a videóban 0:45-nél látható Michael arkangyal-képhez.


Egyébként nagyon szeretem ezt a videót, lelkileg nagyon beleélem magam, gyakran megnézem.


18/F


2011. máj. 14. 19:01
 1/9 anonim válasza:
9%
Te valami homnokos vagy?
2011. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.
2011. máj. 14. 19:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék.
2011. máj. 14. 19:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérlek, figyelmesen olvassátok el a belinkelt régebbi kérdést, és nézzétek meg a videót is.
2011. máj. 14. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már álmod előtt is láttad ezt a videót (lehet nem emlékszel rá, hogy már korrában is láttad) akkor valószínű az váltotta ki belőled.
2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az előtt biztos, hogy nem láttam.
2011. máj. 14. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
véletlenek nincsenek.lehet hogy valami üzenet,bátorítás érkezik így neked.van néhány ember,kinek a Sors,az élet üzenget,jeleket ad.egy idő után már képes leszel kódolni őket,de megfejteni itt senki nem fogja tudni,talán te se egy ideig.szerintem menj el egy szent helyre-templomba .most csupán ennyit tehetsz.:)
2011. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Furcsa dolgok az álmok... Egyszer megálmodtam édesanyám halálát ... aznap meghalt mamám... megálmodtam egy családi barát halálát másnap meghalt a kedvenc kutyánk. szóval addig én sem hittem el hogy álmokra figyelni kell de azóta nem álmodtam temetéssel és nem is halt meg senki!

Tudom hogy hihetetlenül hangzik nekem is az volt de sajnos igaz....

2011. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vannak néha furcsa álmaim.
2011. jún. 14. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!