Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miért van? Van valami...

Ez miért van? Van valami jelentősége vagy csak szimpla véletlenek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban feltűnt, hogy mindig megálmodok bizonyos dolgokat amiket úgymond szeretnék hogy megvalósuljanak. De itt teljesen hétköznapi, kissé jelentéktelen dolgokra gondolok. Például, volt mikor egyik nap kaptam volna egy kis pénzt az apámtól de aztán mégse mert nem kapott fizetést. És átfutott az agyamon hogy ha megkaptam volna akkor elmentem volna venni 1-2 dolgot. Aztán este azt álmodtam hogy tényleg elmentem a boltba és megvettem azokat.

És most hirtelen pont nem jut eszembe semmi más pedig tegnap nagyon a fejemben volt pár ilyen álom...szóval hogy akartam valamit de nem sikerül, nem jött össze meg ilyenek, aztán este azok "megvalósultak".

De például tegnap az volt hogy facebookra írtam egy barátnőmnek kommentet amit egy másik mondjuk úgy barátnőm like-olt, és az futott át az agyamon hogy lehet hogy mivel kap értesítést hogy én oda írtam valamit, lehet hogy bejelöl ismerősnek. De aztán valamiért elvetettem, mert nem igen vagyunk egy hullámhosszon, nem vesztünk össze mégis van valami gond. Rá estére meg azt álmodtam hogy bejelölt ismerősnek.

Olyan gyakran fordulnak már ezek elő hogy tisztára furcsállom.

Lehet valami oka ennek vagy nincs?


2011. máj. 28. 14:30
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha utólag álmodsz valamiről, amit meg akartál tenni, abban semmi furcsa nincsen. Az emlékeidből építkeznek az álmaid, szóval... Ez az oka annak, hogy nem tudsz olyat megálmodni, ami meg fog történni, csak olyanok kombinációját, amik már megtörténtek, vagy gondoltál rájuk.
2011. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaah, így már értem. Köszi a választ :)
2011. máj. 28. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
vágyteljesítő hatalmuk van az álmoknak.
2011. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!