Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom az elhunyt...

Miért álmodom az elhunyt nagymamámmal?

Figyelt kérdés

Nagymamám 2 hónappal ezelőtt hunyt el.Azóta már 5ször álmodtam vele.Előtte sosem.Ez miért lehet?

Anyukám szerint az álmodik az elhunyttal aki úgymond "elfogadta","beletörődött" a személy elvesztésébe.

Nem nagyon hiszek ebben,ugyanis nem értünk hozzá,csak találgatunk.Valaki tudna nekem segíteni?

Köszönöm :)


2011. jún. 1. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pont azt hallottam, hogy akkor álmodsz halottal, ha nem tudod elfogadni a halál tényét. Nekem ezt mondták, én is gyakran álmodok valakivel. És én tényleg nem tudom elhinni, hogy már nincs itt.
2011. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az álom a tudatalatti kivetítése. Naon hiányzik és általában azé szoktunk álmodni halott hozzátartozónkkal.

Nekem rég meghalak, és csak akkor álmodom velük, ha vmi aggaszt, nm tom megoldani problémám..van h segít, van h nm jövök rá mit akar, jelent..

2011. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve halt mg a nagyim, de szinte minden éjszaka vele álmodom.Már rendesen várom az éjjelt, mert tudom, hogy akkor legalább láthatom álmomban.Nagyon-nagyon szerettem.
2011. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fentiek mellett: halottal álmodni időváltozást jelent.
2011. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lezáratlan személyes ügyek. Ha halott ismerősöddel, hozzátartozóddal találkozol és ez örömöt okoz: hiányérzet, fájdalom, nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha boldognak, egészségesnek látod, de betegségben halt meg: nagyon hiányzik neked az illető személy, de tudod, hogy megkönnyebbült, megszabadult a kínoktól és ez megnyugvással tölt el. Ha rémületet okoz: lelkiismeret furdalás, bűntudat; valamivel megbántottad, nem szenteltél rá elég időt életében és ezt már nem tudod többé jóvá tenni.
2011. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert meghalt és gondolsz még rá. Miért lenne ez gond?
2011. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért probléma mert 5ből négyszer az álmomban tudtam hogy halott és nem értettem miért van itt.Volt olyan hogy a nappaliban volt,hullafoltjai voltak,és nem értettem,mert tudtam h halott.

Volt olyan hogy hazajött és kiderült h nem is halt meg,csak elutazott.

De a családból senki más nem álmodik vele.És nem várom az éjjelt hogy olyankor vele lehessek emrt ezek az álmok nincsenek jó hatással rám.

Az egyikben halott volt és feltámadt,mert kiderült hogy csak elájult vagy mi.


Ezek alapján mit mondtok?

2011. jún. 2. 00:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján, amit leírtál lehetséges, hogy még nem igazán dolgoztad fel a halálát.
2011. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azóta megint álmodtam vele,hatodjára.Remélem egyszer abbamaradnak,mert kivagyok tőlük.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2011. jún. 5. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Befejeződött? :D
2018. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!