Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Pókok, madártojás.

Cho-CoLatte kérdése:

Mit jelenthet? Pókok, madártojás.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nem igazán sikerül megfejteni az álmom. Először is volt benne nagyon sok fehér keresztespók, a legnagyobb focilabda méretű volt, a legkissebb pedig pár mm-es. Csak ültek a hálóikban, nem bántottak. De figyeltek engem. Majd egy másik helyszínen egy hatalmas pókhálóban, sok sok madártojás volt elszórva, és én megfogtam egy fehéret, kb strucctojás méretű lehetett és tudtam hogy vigyáznom kell rá. Közben a tanárom akivel voltunk mondott valami olyasmit hogy ezeket elviszik(?) majd. Kb ennyi:) Vélemény?


2011. jún. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézted tegnap este a Potter-filmet. A tanárod azért volt ott, mert a Roxfortban is tanítás zajlik, Aragogék pedig talán túl veszélyesek az erdőben járókra, ezért el kell őket vinni. A fehér szín meg csak véletlen, hogy ne stimmeljen már minden :).
2011. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mondatértelmezésem nem túl jó, nálad a madártojásokat viszik el. Talán benézted és óriás póktojások.
2011. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tuti hogy madártojás:D és nem szoktam TVt nézni:D a pók szenecsét jelent azt tudom és volt két kettesem a lottón tegnap este de engem a pontos jelentés érdekel:D
2011. jún. 12. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Pók. Minden könyvben szerencse áll mellette.


Pókot agyonütni: távol lévőt megsérteni. Pókháló: szerencsés szerelmi viszony egy gazdag asszonnyal, amely nem végződik házassággal. Pókháló jegyez még vérzést is. (R. M.) Padlásról leereszkedő pók: mutatja őszi időnket. Tőlünk elfutó pók: jegyzi egy gondolatunkat, amelyet szeretnénk valakivel közölni.


Tojást látni: neked és háznépednek betegséget jegyez. Tojást enni: harag; rakni: kisgyermeket nevelni. Madártojást szedni: irigység, magtalanság. Tojásétel: egy jó barát halála.

2011. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!