Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régen tetszett nekem egy fiú...

Régen tetszett nekem egy fiú a suliból és elment egy másik suliba. Miért álmodom mindig azt hogy a mi sulinkba jár?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 08:57
 1/5 anonim válasza:
70%
az álmok sokszor tükrözik a múltat,sokak szerint a jövőből is merítenek dolgokat(bár ezt nem nyilvánvalóan,csak úgy bevillanó képként,"dejavuként") Szóval lehet,hogy emiatt,de az sincs kizárva,hogy csak azért,mert nagyon akartad(én pl ha valamit nagyon akarok,vagy nagyon sokat gondolkodok valamivel-valakivel kapcsolatban,azzal álmodok valamit) De az is lehet,hogy valamiféle jel,hogy még lesz közöd hozzá az életed további részében.
2011. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ment a zöld kéz :)
2011. jún. 19. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmokban megjelennek emlékek (azok alapján tud dolgozni). Azért jár a volt sulidba, mert amikor odajárt, tetszett Neked. Gondolom a másik suliban már nem találkoztatok, vagy módosult az érdeklődésed
2011. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én még most is oda járok,csak ő ment el,és azt álmodtam hogy oda jár ahova én
2011. jún. 19. 11:30
 5/5 anonim válasza:
Hát nem egyértelmű? :s Mert még mindig szereted és hiányzik :D
2011. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!