Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentősége az...

Lehet valami jelentősége az álmomnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt álmodtam,hogy az anyukáám meghalt.De úgy halt meg,hogy mondta,hogy megfog halni kb 1 órán belül. lefeküdt az ágyra és mivel még nem fogtam fel,beszélgettünk.

Egy idő után kezdett lehűlni a teste ,de még élet és akkor kezdtedm el sírva könyörögni,beszélni hozzá.Aztán kicsit később megszólalt,hogy ,,Megyek átöltözök és meghalok" ennél a mondatnál kijelentettem az álmomban,hogy öngyilkos leszek. anya csak nézet egyenesen és nyugodtan beszélt. Aztán arra gondoltam,hogy remélem ez csak egy álom. és felébredtem.Az álmom nagyon élethűnek tűnt. megmaradtak bennem apró részletek.

Amikor felébredtem az volt az első dolgom,hogy megnéztem,hogy él-e és adtam neki egy puszit és felébredt.elmondtam neki sírva (azthiszem örömömbe sírtam)hogy mit álmodtam és visszafeküdt mert még csak fél 6 volt.

15/F

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 19. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Előrebocsátom véletlenül tévedtem ide, tudós emberként nem is tudtam eddig, hogy van külön Álomfejtés kategória. :)


Véleményem szerint semmi jelentősége. Az oka viszont az, hogy szereted anyukád, lehet mostanában jobban kötődsz is hozzá, sokat gondolsz rá.


Természetes, hogy az ilyen megrázó álmok jobban megmaradnak benned. Szintén érthető reakció, hogy ébredés után rögtön hozzá rohantál.


Fiatal korban gyakoribb az ilyesmi, mert még bizonytalan vagy. Sokan napi szinten aggódtak azon, hogy mi lesz ha valami történik a szüleikkel. Egyszer olvastam erről egy tanulmányt, ez normálisnak számít a fiataloknál.

(Periodikusan akár idősebbeknél is.)

2011. jún. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. jún. 19. 08:41
 3/8 anonim válasza:

Találtam egy ilyet (valaki hisz benne, valaki nem):


[link]

2011. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocsi, most látom, hogy nem mutatja, írd be a címszó, leírásba, hogy "halál" és kiadja.
2011. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

De ha beírod azt is, hogy "szülő" úgy is kijön valami.


Szülő, anya, apa:

Önállótlanság. Ezt az álmot csak magad fejtheted meg. Álmod a szüleiddel való viszonyodat mutatja meg. Halott anyukádat látni: hiányérzet. Élő szülőt álmodban meghalni látni: nagyon erős harag valakivel szemben; magány.


(Előző voltam).

2011. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszolóval egyet értek: nem akarjuk elveszíteni a szeretteinket és ezek az érzelmek megjelenhetnek álmodban.
2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a 2. válaszolóval is egyet értek, mindkettőben van valami.
2011. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!! :)
2011. jún. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!