Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha zuhanok,...

Mit jelent az ha zuhanok, zuhanok és egyszer csak leesek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a gravitáció rád is hat.
2011. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Nehéz elhinni, hogy leesnél álmodban valahonnan, ugyanis az agyad érzékeli a rág ható gravitációt, aminek következtében rögtön felébredsz! Ha csak nem vagy bedrogozva, fel kell, hogy ébredj! :D
2011. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
születés élmény emléke
2011. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normálisan válaszolni ne rajtok ok
2011. jún. 24. 14:04
 5/22 anonim válasza:
93%
Én valahol azt olvastam, hogy ilyenkor lépsz be a mély alvás szakaszába, viszont sokan ilyenkor felébrednek, sokszor én is, de ezt mindenki álmodja!
2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én az ilyenre mindig felébredtem. Sosem estem le, csak zuhantam, mert hát felkeltem. Valahol azt olvastam erről, hogy a lelked ilyenkor, alváskor máshol jár, és ilyenkor tér vissza a testedbe. :) Ezt hülyeségnek tartom... De lehet hogy ilyenkor térsz vissza az álmodból, ezt nem tudom. Nem szoktál felriadni rá?
2011. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de fel szoktam hosszú zuhanás után le esek és arra ébredek fel.
2011. jún. 24. 14:39
 8/22 anonim ***** válasza:
Én meg repülni szoktam álmomban.Meg néhányszor amikor futok az álmomban, akkor egyre nehezebb futnom.Olyan mintha már minden erőmet beleadtam volna és közben meg egyre lassabban futok.Mintha valami visszahúzna.Elég rossz érzés.Általában erre fel is szoktam kelni.
2011. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 valakiakitnemismersz ***** válasza:
24%
Hát általában akik zuhannak le is esnek... nem tudom min kell ezen meglepődni.Örülj hogy csak álmodban és nem a valóságban volt.14/f
2011. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

én mindig felébredek zuhanás közben.

állítólag ez az érzés a ősember idejéből maradt, amikor a vadállatok elöl a fákon laktunk, ezért retegtünk mindig attól, hogy leesünk, mert az alant portyázó fenevadak ránktámadtak.

De fel kellene ébredned mielött becsapódsz a talajba

2011. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!