Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban beleugrottam valami...

Álmomban beleugrottam valami medencébe, de túl mély volt és elmerültem. (többi lent. )?

Figyelt kérdés
Nem tudtam feljönni a vízből, mintha visszahúzták volna a lábam. Megfulladtam, majd arra ébredtem hogy alig kapok levegőt.. tök rossz volt. Mit jelenthet?
2011. júl. 4. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
tiszta volt a víz vagy zavaros?
2011. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm...Szerintem ennek pszichológiai okai lehetnek..Lehet,hogy sok problémád van,vagy bajba kerültél,és most nem találod a kiutat,talán úgy érzed,hogy elemészt a sok gond.De ez csakis te tudhatod..
2011. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 skarma ***** válasza:

A víz az érzelmeket jelenti.

Elmerültél az érzelmekben és nem tudtad őket kezelni, megijedtél.

2011. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy csak egyszerű víziszonyod van esetleg..
2011. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugy tudom betegséget jelent
2011. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A víz ilyen sötét színű volt és egy kicsit hullámzott. Tény hogy nagyon sok problémám van, de nem tudom már megoldani őket. Nem tudom mit csináljak. Az autóbalesetem óta összeomlott minden. Forduljak orvoshoz?
2011. júl. 5. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!