Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom ketszer ugyanazt?

Miert almodom ketszer ugyanazt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 2. 14:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

Mert újból sikerülteleludnod!

Persze ha az álom, szép, akkor úgysem gond.

2008. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

az álmok a vágyainkat félelmeinket tükrözi (ez lehet olyan ami ébren eszedbe sem jutna) olyanokkal ami érdekel, vagy láttál.

pl az álmos könyv azt mondja ha pokkal álmodsz akkor szerelmes vagy, de én utálom a pókokat azért álmodom velük , mert félek iszonyodom tölük. pl mikor féjnél voltam sokszor álmodtam más kollégákkal vagy más hapikkal, mióta elváltam és az új párommal vagyok eltüntek ezek az álmok, az álmomban is a párom jelenik meg sokszor. ez azért volt mert a férjemmel nem volt minden rendben érzelmileg és másra vágytam, de most mindent megkapok és nincs szükség másra vágyni.

2008. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszi,csak az a baj,hogy en horrort almodok :D midnenfele hulyesgeket,filmet nem is neztem esetleg ket nappal elotte,es semmi normalis nincs benne,cska ,hogy uldoznek valami termeszetfeletti lenyek es olnek
2008. márc. 2. 20:49
 4/12 anonim válasza:
26%
hogy el ne feledd, hogy el ne feledd :D
2008. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
94%
Talán azért, mert félsz a "természetfeletti" (még ilyen hülye szót...! :) ) lényektől, akik üldöznek. Ha legyőznéd a félelmeidet, nem álmodnál erről. Vagy győzd le őket az álmodban. Az álom irányítható.
2008. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
89%
Az álmok elvileg egyfajta gyakorló pályaként vannak jelen. Az álmaidban gyakorolsz, hogy való életben jobban reagálj a húzósabb helyzetekre.
2008. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
78%
Azért álmodod kétszer ugyanazt, mert valami fontos dolgot nem veszel észre! A testeden keresztül a tudalattid így próbál jelezni. Vedd komolyan, mert az embereknek szokásuk elsiklani dolgok mellett, amik igenis fontosak!
2008. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ha nappal is mindig ugyanaz történik, akkor könnyen lehet, hogy időhurokba kerültél.
2010. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
velem is volt már igy sztem azért (gondolom ez valamien szerelmes jellegü) mert nagyon szeretnéd azt a valamit ill valakit(: ne törödj ien hülyeséggel ma már nem fogod ezt álmodni(:
2010. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
KROTOS! PÓZOLJ HAGYMÁVAL!
2013. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!