Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is álmodik ilyet? Eléggé...

Más is álmodik ilyet? Eléggé ijesztő.

Figyelt kérdés

Régebben minden nap, mostanában csak ritkán álmodok nagyon átlagos dolgot (pl nyaralás, vásárlás, autózás) de olyan földöntúli jót érzek olyankor. (Ezt úgy értem, hogy volt már pár nagyon jó dolog életemben, de ilyen boldog, nyugodt mint ezekben az álmokban még sose voltam. Nem is egyszerű boldogság, hanem ilyen megmagyarázhatatlan kellemes érzés, szabadnak érzem olyankor magam)

Másnál volt már ilyen? Kérlek, hogy normális válaszokat írjatok!


2011. júl. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem jól magam utána, ha nem ilyen földi dolgokat álmodok. De sajnos sokszor jut csak ilyen. Egy egy vásárlás, suliba járjás, meg ilyenek. Annak örülök, ha nem kell az álmomban is ilyeneket átélnem. Az álom szerintem akkor jó, ha kizökkent egy kicsit a monoton életből.
2011. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem az az ijesztő, hogy az álmomban jobban érzem magam, mint az életben :S
2011. júl. 30. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezen semmi ijesztő. Életben az a szó, hogy tökéletes nem szerepel. Álmodban, ami neked a tökéletest jelenti, az könnyedén megjelenhet bármilyen formában.
2011. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyen álmaim, nagyon jók voltak, nem ijesztőek, rossz volt felébredni.:)

Sajnos már rég volt utoljára.:(

2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Won ***** válasza:
100%

szia!

Álmomban és is mindig szuperül érzem magam. Ilyenkor ezekben megfog minket a nagy szabadságérzés, a felelőségmentesség. Gyakran álmodjuk magunkat idilli tájba, ahol szabadnak érezzük magunkat, mint a madár. Viszont az, hogya monoton dolgok töltenek el örömmel ez fura.

Nem lehet, hogy azért, mert valójában is szereted ezeket a dolgokat, csak a felelőségtudat elveszi az élvezet lehetőségét tőled.


Nézd itt a keedvenc videóm, ez is ilyen hangulatot idéz:

[link]

2011. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágyakozol, és menekülsz a valóság elől. Van ebben egy kicsit jó is, meg egy kicsit rossz is. Jó az, hogy az álmaidban meg mered élni a vágyaidat, a rossz az, hogy a valóság elől nem lehet sokáig menekülni.
2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

attól félek, amit az utolsó írt, hogy menekülök a valóságtól :(

2011. júl. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!