Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Köröztek. Terhesség:D Miért...

Köröztek. Terhesség:D Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Álmomban rendőrség valami kis hülyeség miatt keresett, én a házunkban bujkáltam. a szüleim próbáltak fedezni, hogy elbarikádozták az ajtókat, ablakokat. Láttam, ahogy besüt a nap a redőnyön, én meg ott ülök egy asztalnál és arra gondolok, hogy pár évnél többet úgysem kaphatok. Elég sokáig ment ez így, egyre feszültebb lettem, végül fel is ébredtem. aztán terhes voltam.dD egy boltban nézegettem ruhákat a gyereknek, meg xxl-es cuccokat, hogy legyen mit felvenni ha megnő a hasam xD mik ezek már?

16/l


2011. júl. 31. 15:22
 1/1 anonim válasza:

szia én a terhességről hallottam csak, hogy az azt jelenti, hogy elégedett vagy és sok terved és vágyad, amikre képes lennél. Változást jelenthet két életszakasz között.

itt tudsz még érdeklődni a többiről: [link]

2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!