Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy a halott....

Mit jelenthet, hogy a halott. Anyumal álmodom? (Bõv. Lent. )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 6 éve halt meg anyukám autó balesetben. Minden nap gondolok rá. De már napok óta vele álmodok, és hívogat magához. Ez nagyon megrémiszt.
2011. aug. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy minden nap gondolsz rá. Ha nem gondolnál rá, lehet, hogy nem történne ez.

Az én véleményem szerint azért, mert nem akar elhagyni, és ezzel szeretné tudatosítani, hogy veled van.

2011. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mióta álmodsz vele rendszeresen,minden áldott nap?

Egész azóta,hogy eltávozott az élők sorából?

2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.

Amúgy meg, részvétem anyud miatt:( Szörnyű lehet kislányként elveszteni egy édesanyát..:(

2011. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kapitány_úr ***** válasza:

Személyes véleményem, mert nem tudod téged - úgymond - "elengedni", és ez miatt kéne közölnie veled valamit. Szerintem.


Egy ismerősömmel is volt hasonló, csak ő idősebb volt akkor. Addig-addig ismétlődött az általad is leírt rövid jelenet, amíg egyszer csak folytatódott, és sikerült végleg elbúcsúzniuk :)

2011. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kapitány_úr ***** válasza:
tudod=tudott
2011. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak: csak pár.napja álmodok vele..
2011. aug. 14. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nagy szükséged lenne rá, valami olyasmi történt veled, amiről szeretnél vele beszélgetni és ezért. Vagy csak a gyász egy újabb szakaszába léptél, épp most dolgozol fel valamit. Ne rémülj meg tőle, Anyukád szeret téged és biztos, hogy nem akar neked rosszat.
2011. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!