Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmodban...

Mit jelent az, ha álmodban valakiből kettő van?

Figyelt kérdés

Fél éve kb. "szakított velem" a legjobb barátnőm, akivel gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Azóta majdnem minden éjjel vele álmodom, de főleg mostanában (olyannyira elfajult a dolog, hogy már 10-ből 9-szer). Tegnap megint benne volt az álmomban, és most kettő volt belőle. Nem pontosan ugyan olyanok, de ugyanazt éreztem irántuk (azt, hogy lenéznek, és hogy egymással összefogva "kiutálnak" maguk közül).


Nem tudom, ez jelent-e valamit, de ha igen, akkor előre is köszönöm a n o r m á l i s válaszokat :)


16/L


2011. aug. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy kétszínű >:D
2011. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Továbbá azt álmodtam, hogy két macska voltam, és játszottam egymással." Karinthy Frigyes
2011. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak: Igazad lehet, ez eszembe se jutott, de tényleg milyen igaz! :)


másodiknak pedig: Tetszik ez az idézet. Bár elég beteg, de aranyos.

2011. aug. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!