Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan emberek segítségét...

Olyan emberek segítségét kérném, akik álomfejtéssel foglalkoznak!?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel álmodtam néhány éjszakával ezelőtt. Álmomban arról beszélgettünk, hogy esetleg lehetne olyan, hogy "mi", majd megkért arra, hogy várjak rá. Egy réten voltunk, meg is csókolt.

A következő jelenetben már édesanyámnak mutattam be, egy hotelszobában, ahol az éber életemben egyszer jártam, ráadásul egy másik sráccal.


Miért keveredik össze ennyire a két srác? (Na meg a slusszpoén, holnap pont egy réten fogunk találkozni)


2011. aug. 19. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert mindkét fiu a fejedben jár, mert mélyen azt szeretnéd ha felajánlkozna a srác. mert mélyen az anyukádnak is beakarod mutatni majd.

ennyi. vágysz rá ezért álmodsz vele.

2011. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

szerintem ez egy jel. találkoztok, kéz a kézben ugrándoztok majd a réten a virágok közt, énekeltek a szivárvány lábánál a koboldokkal, aztán egy unikornis hátán továbblovagoltok a végtelenbe.

összeházasodtok, ha betöltöd a 30-at és lebabáztál elhagy, aztán b*hatod az egészet.

2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rét álomban örömet és növekedést jelent. Továbbá rétről álmodni : az álmodó a számára legszentebb földön van. A csók pedig utalás lehet arra, hogy az ismerős fiúra szerelmi partnerként tekint az álmodó fél, de lehet még az is, hogy valamilyen tulajdonságát önmagában keresi. Általában a csókkal valamiféle egyezséget pecsételünk meg...ez lehet szerelem, de akár barátság is :)

Egyébiránt ha valaki egy ismerős férfivel álmodik, akkor az álomban a hozzá fűződő viszonyával szembesül.


Az anya elsősorban gondoskodást jelent, mert az édesanyához való viszony központi jelentőségű a gyerek fejlődése szempontjából. Egy nő életében minden más kapcsolatot befolyásol az anyával való kapcsolat. Célszerű az álmodónak véggigondolnia, hogy jelenleg milyen az édesanyjával való viszonya!


Ha az álmodó álmában hotelben tartózkodik azt jelenti, hogy valamilyen életszituációból rövid időre menekül, vagy esetleg az a helyzet, amelyben éppen van, csak rövid időszakra szól. Spirituális síkon a hotel az álomban egy körülhatárolt időtartamra egy megszentelt helyet szimbolizál. Tehát a rét és a hotel között erős a párhuzam.

2011. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebben az álomban nem sok jelentést kell keresni, mivel a jelentéktelenebb kis álmok közé tartozik, de ha neked "sokat jelent" úgymond, akkor hozzátennék annyit még, hogy magadon kívül aligha tudja bárki megfejteni neked.

Szóval sok sikert.

2011. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 19:13-as!


Köszönöm szépen a választ. Még egy kérdésem lenne. Ez az álom lehet valaminek a kezdete? (Pl. új kapcsolatnak?) Vagy csak "útmutatás", hogy valóban ő az, akire most szükségem van, akivel együtt szeretnék lenni?

2011. aug. 19. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Keves kérdező! :)


Nagyon szívesen! :D


Véleményem szerint a jelenlegi helyzetedben éppen a szóban forgó fiúra van szükséged. Tudod van egy igaz mondás, hogy: "kettőn áll a vásár!" Tehát a továbbiak mindkét félen múlnak. Csupán hinned kell és mindent megkapsz a megfelelő időben! :)


Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2011. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Bamina, nem tudom, lenne-e lehetőség arra, hogy írjak neked egy privát üzenetet? :]
2011. aug. 19. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Igen, írhatsz nekem privát üzenetet. Azonban nem szeretném ezen a felületen nyilvánosságra hozni az e-mail címemet. Következésképpen úgy tudjuk felvenni a kapcsolatot, hogy először Te adsz meg egy elérhetőséget.

Ígérem válaszolni fogok! :)


Legyen nagyon szép, napsütéses 7végéd, Bamina

2011. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én e-mail címem: blupppp@gmail.com :]

Köszönöm szépen, neked is kellemes hétvégét! :]

2011. aug. 20. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!