Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történne ha elaludnánk az...

Mi történne ha elaludnánk az álmunkban? Meghalnánk?

Figyelt kérdés

olvastam egy ilyen kérdést hogy tudta hogy álmodik de nem tudott felkelni

és most azon gondolkodtam hogy mi lenne ha így beragadnánk az álmunkba és mivel úgyse tudunk felkelni,inkább az álmunkban is lefeküdnénk és aludnánk?

szerintetek akkor mi lenne?

abba az álmunkba is beragadnánk és kómába esnénk?


2011. aug. 26. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

attól mert azt álmodod, hogy alszol nem fogsz meghalni. sokan álmodják azt hogy éppen megölik őket, mégis élnek.

ezek csak álmok, jelentőségük nincs.

2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

értem :))

de azért kiváncsi lennék milyen lenne álmomban álmodni :'DD

2011. aug. 26. 14:28
 3/26 anonim ***** válasza:
Én pl. tök sokszor álmodtam azt ,hogy álmodom. Eddig mindig felébredtem álmomban is, meg utána rendesen is.
2011. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most nézem a kommented. Ugyanolyan érzés álomban álmodni, mint ha csak simán álmodsz. Csak fura kétszer felébredni. :D Amúgy ajánlom Madáchtól az Ember tragédiájának Párizsi fejezetét.
2011. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lenne, ugyan úgy felébrednél.
2011. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszi :D miért az miről szól?
2011. aug. 26. 14:30
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy szinttel lejjebb kerülsz... nem láttad az Eredetet?
2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Semmi baj nem történik akkor, ha álom közben elalszol. Azzal csak tulajdonképp tovább álmodsz. Nem fogsz tudni beragadni... és az idő érzékelése se fog különösebben megváltozni. Szerintem az álmon belüli álom nem jelent további szinteket, egyszerűen az álom része.


Megjegyzés: gondolom a kérdésedet az Inception / Eredet c. film inspirálta. Olyan beragadástól, ami a filmben volt, a valóságban nem kell tartani...


Nálam olyan is volt, hogy álmomban aludtam, majd felébredtem (és ez még mindig álomban történt). És az is megesett már, ez elég gyakran, hogy álom közben rájöttem arra, hogy álmodom (nem vagyok ébren). De ekkor se ragadtam ott :-)

2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Arra én is kiváncsi voltam milyen lehet azt álmodni, hogy meghalok, mi lesz azután. Egyszer történt is ilyen eset, és nagyon vártam a folytatást, de nem láttam semmit, és aztán felébredtem... Másoknak talán több szerencséje volt.
2011. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D:D

amúgy láttam az eredetet...félig-meddig,ugyanis túl unalmas volt szóval kikapcsoltam :)

de amúgy azt nem értem hogy azzal a lifttel ment a pasas abba az álomvilágba,hogy még él a felesége és ott iszogatnak vagy mi ... és mi lett volna akkor ha a feleség is beszáll abba a liftbe és felmegy vele?? :O

2011. aug. 26. 16:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!