Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőimmel nyaralni voltunk valahol. Apró, gomba alakú házakban laktunk. Volt egy strand a környéken, ami valami bányató lehetett. A vize nagyon sötét színű volt. Lementünk fürödni az egyik nap, és megpillantottam A srácot, akivel sosem jártunk, de én nagyon bele voltam zúgva. (Tudni kell róla, hogy egy iskolába jártunk, de ő most elment. Állandóan "maga után húzott" engem, és azt vettem észre, hogy nagyon beleestem. Bonyolult volt a kapcsolatunk, egészen besorolhatatlan. Sokszor még most is sírok miatta, pedig kb 3 hónapja nem láttam. )

Az álmomban békésen úszkált, én pedig mindig igyekeztem a közelében maradni. Amikor kint sétáltam a parton, szembe jött velem, én ráköszöntem, ő pedig visszaköszönt. Azt mondtuk, hogy "hello". (A valóságban, amikor először köszönt nekem a folyosón, én nem köszöntem neki vissza... nem tudom, lehet, hogy ennek köze van a dologhoz.)Elkezdtünk beszélgetni, és nagyon édes volt. Azt mondta, elmehetnénk együtt bulizni valamikor, én meg teljesen oda voltam, hogy ez milyen fantasztikus lenne. Erre ő elkezdett szabadkozni, hogy nem úgy értette,, hanem hogy reklámfilm forgatásokon kéne együtt buliznunk, merthogy neki most nincs ideje másra, mert a karrierjére kell koncentrálnia (a valóságban azért ment el a suliból, mert másik városba költözött, a sport miatt. Élsportoló). Én erre keserves zokogásba kezdtem, és elrohantam.

Mindezek után még ugyanazon az éjszakán volt egy álmom, amiben a Balatont úsztam át. Épp a tó közepén egy hordozóban találtam egy kisbabát, amivel kiúsztam a partra. Ez már csak azért is vicces, mert nem vagyok valami jó úszó. A baba hihetetlenül édes volt. Kint nem tudom pontosan, hogy mit csináltam, de arra még emlékszem, hogy elindultam, hogy újra átússzam a Balaton, de fogalmam sincs, hogy mit csináltam a babával.

16/L


2011. szept. 4. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem:

mivel a pasasra gondolsz, ezért tök logikus, hogy benne van az álmaidban. Aztán az a reklámos cucc, az szerintem az, hogy szeretnéd a pasit, de bizonytalan vagy azzal kapcsolatban hogy bármi is lehet köztetek, vagy szimplán parázol attól, hogy ő mit érez irántad, és azt hiszed, hogy neki annyira nem is vagy fontos.

Remélem érted.:P

A babás meg hát... Mindenki álmod hülyeségeket. Nekem Barney Stinson volt az álmomban tegnap. :D Szóval::)

2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!