Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig azt álmodom hogy...

Mindig azt álmodom hogy megcsalom a barátom, mitől van ez?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékeny és egész nap mondja, hogy egyszer megcsalom, elhagyom, még este is úgy fekszünk le, hogy ezt hallom. Elmondtam neki az álmomat és azt mondja, hogy azért van, mert én meg akarom csalni. Az álmomban mindig úgy történik, hogy mikor megteszem, akkor tudom, hogy rosszat teszek, és mindig bűntudatom van utána. Nem hiszi el, hogy nem akarom megcsalni, és hogy szeretem... (lassan másfél éve vagyunk együtt. nyáron végig együtt voltunk, akkor nem mondogatta hogy megcsalom, és nem is voltak ilyen álmaim, csak akkor mikor mindig mondja... de szerinte nem ezért van...)
2011. szept. 25. 08:53
 1/4 A kérdező kommentje:
és akkor mellé még mondogatja folyton, hogy milyen jó álom lehetett, stb..:( miközben a való életben soha nem csalnám meg, mert nagyon szeretem...
2011. szept. 25. 09:10
 2/4 anonim válasza:

Én a kapcsolatunk elején az ellenkezőjét állmodtam,rendszeresen.Hogy ő csal meg az exével!Mostanába meg,hogy én egy baráttal. :O

Én sem tudom mitől van,de az elején ő is mondogatta,mégis ő csalt meg álmomban.

2011. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van, mert állandóan ezt mondogatja.

És jobb lenne, ha nagyon gyorsan abbahagyná, mert így nem működhet sokáig egy kapcsolat, ki fogsz készülni.

2011. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a jövőben meg fogod tenni mert ezt elhitette Veled.
2011. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!