Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félek, hogy ez az álom talán...

Félek, hogy ez az álom talán egy jel. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval...szüleim már kb másfél éve elváltak.

Anyuval és tesómmal elköltöztünk édesapámtól. De én mindig is nagyon apás voltam...sőt már túlzottan is. Ha tehetném, most is vele lennék inkább, de nem lehet sajnos.

Elég rossz helyzetben van apu, iszik, cigizik és jön a tél is és egyedül lesz a hideg házban...


Mondtak nekem olyat régebben, hogy biztos megfog halni apu meg ilyenek.

És van egy furcsa "tehetségem" vagy nem tudom, minek nevezzem...hogy sok mindent megérzek előre és ezek általában be is szoktak mindig jönni. Már kb 2-3hete érzem, hogy apuval lesz valami...sokszor annyira elfajul ez az érzés nálam, hogy erős gyomoridegem lesz...


Most éjszaka volt egy álmom...

Azt álmodtam, hogy apunál aludtam a saját szobámban. Ő benyitott a szobámba éjszaka és ilyen öltönybe volt öltöztetve és olyan volt, mint egy zombi vagy nem tudom mi...így nem volt magánál meg a szeme is csukva volt azt hiszem... vagy csak így nézett meredten maga elé, nem tudom. Aztán arra emlékszek még, hogy anyuval ott sírtunk.

Meg arra, hogy rettenetesen megijedtem. Pedig nem akart megijeszteni apu, de én megijedtem. (És amikor papám meghalt régebben, akkor is vele álmodtam és ő is így "ijesztett meg"..hogy nem akart, de én megijedtem tőle)


Félek, hogy a megérzésem be fog jönni vagy valami.

Mit gondoltok erről?

Köszönöm a válaszokat előre is.

15/L


2011. okt. 17. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hallottam,hogyha megálmodod valakinek a halálát,ő tovább él...Vigyázz édesapádra,próbálj vele minél többet találkozni,és ha látod,hogy már nagyon rosszak a körüllények akkor szólj anyudnak!!Remélem segítettem.
2011. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
körülmények-
2011. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem a halálát álmodtam meg...


Amúgy anyu nem tesz semmit úgy se!! Senki nem tesz semmit!

Mindenki "lemondott" róla, csak én nem! Mert én bele képzelem magam az ő helyzetébe és meg tudom érteni..!!


De én viszont már másfél éve belefáradtam az egészbe. Szeretem és mindennél jobban azt szeretném, hogy ha minden rendbe jönne vele...de annyira reménytelen az egész. De ez persze már más "sztori"

2011. okt. 17. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell őt védeni...De én nagyon szemét dolognak tartom h lemondanak róla..
2011. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve írnék ide egy hülye kommentet de mivel a saját hülyeséged láthatóan kihat az egészségedre ezért rövidre és értelmesre fogom:


Nincs különleges képességed.


Apád nem fog meghalni.


Sokat idegeskedsz, ettől gyomorfekély alakulhat ki, figyelj az étkezésre. Lány lévén valószínűleg nem eszel rendesen, ez is hiba és szinten a gyomorfekély kialakulását segítheti elő.

2011. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyummal volt hasonló eset, messze élek tőle sajnos nem gyakran látom. azt álmodtam hogy beteg volt, halálán volt. reggel azonnal felhívtam, és megnyugtatott, hogy jól van. A te problémádra is talán az a megoldás, hogy beszélgess gyakran apukáddal, hívd fel, és beszélgessetek szép dolgokról. hidd el, ha gyakrabban beszéltek, megnyugszol te is, és ő is jobban fogja érezni magát! No para:)
2011. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na volt valami? :\
2017. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!