Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent szerintetek?

Ez mit jelent szerintetek?

Figyelt kérdés

Nehany honapja megismertem egy aranyos fiut. Azota szo szerint minden egyes nap beszelunk, meg olyan temakrol is, amelyrol az ember meg a kozelebbi ismeroseivel/barataival sem szivesen beszelget. Olyanokat is elmondd nekem, amit masnak nem es mindig tanacsokat ker meg a velemenyemet. Azt mondta, hogy fontos vagyok neki. Az irodalmi kisregeny utan pedig jojjon a lenyeg: Amikor egyik este elbucsuztuk egymastol, "szia, jo ejszakat....", o azt mondta, hogy almodjak szepeket. Na es csodak csodajara vele almodtam. Kicsit perverz alom volt, de a lenyeg, h lefekudtunk benne... Szerintetek ez mit jelent?

Koszi, a tisztes valaszokat.:)


2011. okt. 18. 20:52
 1/3 x) ***** válasza:
Azt hogy vonzódsz ehhez a fiúhoz. Valószínűleg rá gondoltál elalvás előtt vagy elég mély nyomot hagyott benned hogy azt mondta álmodj szépeket :)
2011. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj én is szoktam perverzeket álmodni, ha az álomban akartad és ,,szerelmesen'' csináltad, ha nem akartad, akkor úgy érzed az agyad mélyén, hogy ráderőszakol kínos kérdéseket, ha pedig csak úgy barátian csináltátok, akkor az azt jelenti, hogy közel állsz hozzá és, hogy nagyon kedveled.
2011. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocs egy szót kihagytam. Ha szerelmesen csináltad,akkor vonzódsz hozzá.
2011. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!