Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy azt álmodta...

Mit jelent az hogy azt álmodtam hogy anyukám meghalt?

Figyelt kérdés

Úgy volt az álmomban hogy apa felhívott hogy rossz hirem van...és én már éreztem...aztán felébredtem...

Anyával kicsit sokat veszekszünk kicsit lázadós vagyok mostanában.lehet hogy egy jel, hogy fogjam vissza magam?amúgy fiú létemre nagyon anyás vagyok!

16/F


2011. okt. 21. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy Te fogsz meghalni.
2011. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg a benned lévő bűntudat miatt álmodtál ilyent! Mert biztos érzed, hogy te sem úgy viselkedtél édesanyáddal ahogy kellett volna! Egy kicsit valóban vissza foghatnád magad, mert tudod Anya csak egy van! Nem kell rosszra gondolnod ezzel az álommal kapcsolatban. Viszont minden egyes nap úgy kell élni a napjainkat, hogy ha az is lenne az utolsó de nem bántom meg feleslegesen a másikat, a bántások után bocsánatot is tudjak kérni és hogy élvezzem az együtt töltött pillanatok mozzanatait.

Nem baj, hogy fiú létedre Anyás vagy! Élvezd vele nagyon sokáig az együttlét minden pillanatát.

2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Első válaszoló, nagyon vicces vagy.
2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem tényleg vicces volt..
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
azt hogy álmodtál
2011. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
szerintem is vicces nagy vagy ;)
2011. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Állítólag (régi álmoskönyvek szerint...) ha valakinek a halálát álmodod meg, az hosszú, boldog életet jelent. Én anyukám halálát kétszer, mamáét egyszer, és két ismeretlen ember halálát is megálmodtam már. 16L vagyok. :)
2011. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eseleg azért, mert félsz, hogy elveszíted.
2011. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sokáig fog élni az anyukád .... általában ha vlki benne van azz álmodban ,akkor valamennyivel tovább fog élni :)
2011. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt,hogy az anyukád még sokáig fog élni
2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!