Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele? (kifejtés...

Miért álmodok vele? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Egy éve van barátom. Ő az első, vele voltam eddig egyedül. Nagyon szeretem, ő az igazi. Tudom.

Előtte randizgattam ezzel azzal,és volt egy fiú, akit nagyon a szívembe zártam.

Eléggé különbözőek vagyunk, de érződik rajta is, én meg tudom magamról, hogy azok vagyunk egymásnak akit nagyon akarunk, de valahogy mégsem jön össze.

Régebben folyton együtt voltunk, kajáltunk filmeztünk, szerelmes voltam, ő meg.. húzta az agyam.

Most megmaradtunk barátnak. Nekem van egy párom, ő meg száll virágról virágra. Most észrevenni picit...hogy sajnálja hogy akkor nem jöttünk össze. DE CSAK beszélgetünk. Soha nem csalnál meg a párom.

Erre már nem egszer álmodtam róla.

Mind elég erotikus volt.

KEzdetben csak bújás simogatás. Másodszor már ölelt is.

Álmodtam olyat is hogy lementem bulizni, kicsit ittam a mit sosem szoktam:) és az ő ágyában kötöttünk ki.

Aztán teljes szeretkezős jeleneteket is álmodtam.

Minden ilyen álom után fura felkelni.

Egyrészt, mert ott a párom mellettem, másrészt meg miért álmodok én róla?


Lehet mert csak a párommal voltam, és kiváncsi vagoyk mással milyen lehet.

Vagy mert Vele soha nem jöttünk össze, és ez belül piszkál?

Vagy midnenki álmodik össze vissza?


2011. okt. 26. 00:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem azért álmodod ezt, mert tudat alatt vele akarsz lenni talán, és ahogy írtad, belül piszkálhat.. Vágysz rá, nem tudtad lezárni magadban a dolgot. Hát, sokat nem tudok erre írni, de velem is volt ilyen, szóval átérzem a helyzeted. :D :S
2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!