Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetett ez? Van ennek...

Miért lehetett ez? Van ennek valami lelki oka, mi lehetett a kiváltó? S miért nem emlékszem az álmomra?

Figyelt kérdés

Ma reggel sírva ébredtem, arra, hogy hangosan zokogok. Viszont nem tudom, nem emlékszem mit álmodhattam, csak erre ébredtem.


Előre is köszi!


22/L


2011. okt. 29. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Megesik, épp úgy mint amikor arra kelsz hogy röhögsz magadban. Vannak ilyen dolgok, meglehet hogy mély lelki flusztrációk húzódnak mögötte, ez esetben kicsit áss mélyre magadban gondold át mi lehetett a probléma gyökere (családtag elvesztése, vagy az attól való félelem, saját magad iránt az önbizalom hiánya stb.), ha nagyon kell menj el agyturkászhoz, vagy csak kicsit változtass az életviteleden.

De az is lehet hogy a Tudatalattid valami marhaságot állitott össze álmodban és ezt az épphogy ébren lévő Egód nem volt képes elviselni. Ha csak egyszeri eset volt akkor az utóbbi inkább a valószinű és nem érdemes vele foglalkozni, ha viszont gyakran fordul elő hogy sírva kelsz, akkor az bizony már mélyebb lelki baj. Ez esetben az első alternativát tanácsolom hogy fogadd meg.

2011. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Előfordult már régebben is, de életem során max, ha 3-4x történt meg. Ment a zöld mancs.

2011. okt. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!