Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Álmomban a bal...

Mit jelenthet? Álmomban a bal szemgolyóm elfordult, csak a fehérjét lehetett látni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Te hogy a rákba láttad a szemedet?
2011. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat!!
2011. nov. 6. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez jó...

Amúgy nem jelent semmit sem. Van amikor csak úgy álmodsz valami nagy hülyeséget. Nem mindig van jelentésük.

2011. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, bocs, csak már herótom van a sok ilyen kérdéstől. Freud azt mondta, hogy az álmok kapcsolódnak az aznap elvégzett eseményekhez illetve az érzelmekhez. Talán van valami, amire vissza vezetheted. Emellett nem minden álomnak van jelentése. Egyszer azt álmodtam, hogy megyek egy nagyon magas lépcsőn lefele, és körülöttem mindenhol oszladozó hullák lógtak felakasztva, mintha bitófán lennének. Persze ezt csak a horrorfilmre tudtam vissza vezetni, amit két nappal azelőtt néztem.

Még egyszer, ne haragudj. Második voltam.

2011. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
álmodban már eltud fordulni. hogy ébren sikerül-e, az az idő meg a tapasztalataid kérdése-.-
2011. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Arcidegbénulás...
2011. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz
2011. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!