Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álomom?

Mit jelenthet ez az álomom?

Figyelt kérdés

Exemékhez mentem pár cuccomért, de csak egy szobából szűrődött ki fény. Arra osontam és megláttam, hogy exem új barátnője van ott, egy rózsaszínű babaszobában/anyósom volt szobája/ és egy kiságy mellett ül, fogja és dúdol szomorúan. Babát nem láttam benne.



Tudni kell,hogy ez a nő volt az ,aki miatt elment exem tőlünk. Ha jól tudom,nem lehet gyerekük. Viszont én is szeretnék egy kistesót a lányom mellé. Ez lehet az álmom oka?



2011. nov. 16. 13:04
 1/3 bleed ***** válasza:
én is ugy látom hogy ez lehet... álomba még le nem zárt dolgok meg vágyak szoktak előtörni.. lehet még nem szakadtál el lélekben az exedtől.. én is voltam igy hogy álmodtam az exemmel sokáig mig nem zártam le teljesen magamba , meg oylannal is álmondtam akivel csak szerettem volna járni de elutasitott csak nehezen viseltem és hát álmomba mindig ott volt de álomba is elutasitó volt mindig.. vagyis ez még tart még nem birtam kiverni a fejemből napközbe is gondolok rá meg látom munkahelyen és ugy elég nehéz túllépni
2011. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
exemmel nem álmodom,csak a nőjével.
2011. nov. 17. 13:54
 3/3 bleed ***** válasza:
bocs én olvastam félre de valószinüleg azt hogy szeretnének ők gyereket csak nem lehet nekik..
2011. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!