Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szoktak (beleértve...

Miért szoktak (beleértve engem is) az emberek, olyat álmodni, hogy éppen egy magas szikláról a nagy zuhatagba esnek? De persze nem csak ez az egy hely fordult már elő. Van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék!
2011. nov. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Na látod ez egy jó kérdés.

Kicsit off, de én mindig homokban merülök el, vagy elszállok a levegőben.(nem repülök, hanem mintha nem lenne gravitáció, ellebegek)

Ezek furcsa dolgok, érdekelne engem is, hogy mitől vannak.

2011. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ember izmai napközben feszültségben ,tónusban vannak. Amikor lefekszik aludni,akkor az alvás folyamán az izmok ellazulnak egyás után. Az utolsó izomlazulás egy rándulással történik. Ehez társít az agy egy képet

Ugyanezt olvashatod a Jógában,vagy más leírásban.

2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
off: Én egy időben minden egyes éjszaka azt álmodtam, hogy szép lassan esek le a lépcsőn, majd mikor a végére érek, újra a tetejére kerülök a lépcsőnek hirtelen, és újra zuhantam lassan.... majd újra és újra.. és ezt álmodtam hetekig minden áldott éjszaka.
2011. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ember részben abból alkot álomképeket ami a memóriájában van, és amilyen állapotban van testileg.


Jelentése nincs az álomnak de az előfordulhat, hogy előre vetíti a jövőt ha a gondolatok és képi infók egy logikus eseménysort vetít előre, hisz amikor feldolgozza az infókat az agy akkor számítógépszerűen dolgozik.

2011. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes válaszolónak :)
2011. nov. 25. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

mami!

A kijelentésed túl merész,gondolom minden ismeretanyagot nélkülöz. Az meg,hogy nincs szinkronban a lélekgyógyászok tapsztalatával - pl. Jung - az meg egészen biztos.

2011. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többféle esési helyzet van. Csak érdekességnek írom: Félálmomban lépcsön megyek lefelé,egyszer úgy kiszaladt alólam a lábam akkorát ugrottam,hogy felébredtem rá. Persze rég tudom,és rögtön ,hogy miről van sz . Én már csak elmosolyodom rajta,vagy bosszankodok miatta.
2011. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!