Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele folyton?

Miért álmodok vele folyton?

Figyelt kérdés

A párom legjobb barátjával álmodom már 3 napja és nemtudom miért. Régen sokat beszélgettünk demár több mint egy hónapja egyáltalán nem hallottam felőle semmi konkrétat és nem beszélünk.


Péntek esti álmomban : Egy buliban voltam a párommal, elment valamiért én ottmaradtam a barátjával, és csókolóztunk, aztán a barátja azt mondta : " én midnent elmondok Balázsnak, de ezt nemfogom "


Szombat esti álmomban : Elmentünk 3an egy erdőbe, valamit nagyon kerestünk, akkor már semmi közöm nem volt hozzá, de mégis ott volt.


Vasárnap esti álmomban : Elütötte őt egy busz, amin a párommal utaztunk.


2011. nov. 28. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet h valamit meg kell még beszélned vele.vagy titkol valamit előtted.jóba vagy vele?
2011. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jóba voltam de már 1 hónapja nem beszéltünk.. hogy tudnám kideriteni mi ez az egész? hiszek az álomfejtésben és tudom hogy ez nem véletlen.
2011. nov. 29. 12:37
 3/3 Spiller Mariann PhS válasza:

Nézd végig az álmaid sorozatát !

Megérintett a párod barátja téged, ezért álmodtál vele. Az erdő a család és az érzelmek szimbóluma. Mindhárman ott voltatok. Milyen volt az erdő? Madárfüttyös, vagy sötét -félelmetes? Nem ártana tudni! A pároddal rendezetlen dolgaitok vannak. Kéne beszélnetek! Azonban a barátját,mint ídeát eleresztetted a lelkedben. Legalább is az álmod ezt jelenti. A Busz utasokat szállít. Te magad voltál a busz, ha ez hihetetlen is, mivel az álomtartalom bujkál. A busz te magad, amely a lelkeket szállít, azaz a te lelkedet. te magad eltapostad (elütötted) a vágyképet. Hiszen a buszodon ketten vagytok már. Két léleknek van hely. Nem engedted felszállni (azaz a buszod) az új utast... remélhetőleg erős a kapcsolatod a és a kötődésed a pároddal...de azért néha a "kisördög" megszólal benned. A lelkünk előbbre jár,mint amit ébren érzünk ebből.Tudja a buszod, hogy nincs több hely... háát ennyi. Vezess álomnaplót, mert a részletek is fontosak és olvass Jungot, Freudot álomanalízis témában..

Üdv:Spiller Mariann

2011. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!