Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Láthatok álmomban még nem...

Láthatok álmomban még nem ismert személyt?

Figyelt kérdés
Általános iskolás voltam, amikor álmodtam egy lánnyal. Nagyon rövidke volt, épp csak annyi, hogy buszon utaztam, amikor megállt a jármű, és az ablakból megláttam a lányt. Nem ismertem, csak évekkel később találkoztunk. Lehetséges ez egyáltalán?
2011. dec. 4. 00:26
 1/5 anonim válasza:
Hm... Úgy sejtem valamiféle paranormális dologra gondolsz... lehet... bár furcsa az emberi agy, senki nem tudja neked megmondani a választ, de lehet csak azt hiszed, hogy nem láttad... nap mint nap rengeteg emberrel találkozunk (nem a facebook-os kockákra gondolok) LOL a lényeg, hogy lehet nem emlékszel rá, hogy elment előtted az utcán, vagy esetleg ő volt a pénztáros a boltban stb.. de az agyadban megmarad, és mint köztudott álmunkban a napi eseményeket dolgozzuk fel. szerintem itt van a kutya elásva :O :D Na meg vannak azok, amikor félig álomban vagyunk félig ébren, és nem tudjuk megkülönböztetni melyik melyik, de szerintem a válaszodra a kérdés ...lehetséges. :)
2011. dec. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem láthattam azelőtt, mert 100 km-re élt tőlem, és sosem voltunk egy helyen :)
2011. dec. 4. 02:12
 3/5 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. hm... most sorolhatnám, hogy nem biztos, hogy őt láttad, csak hasonló lányt.. de igazából nem teszem, mert a dolognak, amit átéltél van egy varázsa. Furcsa, de pl volt egy lány (volt bnőm), aki 1000 nappal volt pont fiatalabb mint én :O furcsa életünkben nem láttuk egymást előtte, és mégis több ponton összekapcsolódott a múltunk. Szerintem ne próbáld megérteni azt amit átéltél :) csak élvezd :D
2011. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehetséges.csak a találkozás nehezebb vele.
2011. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oktober15 válasza:
Furcsa ez.... Valamelyik nap a gyermekemmel álmodtam, akit még nem is láttam még, mert pocakban van. De láttam, és emlékszem rá, hogy nézett ki álmomban és tudom, hogy nem csak egy illúzió, egy vízió volt... Pedig még nem láttam az arcát sem....
2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!