Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy ha azt...

Mit jelent, hogy ha azt álmodom, hogy öngyilkos leszek vagy hogy meghalok álmomban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 14:36
 1/4 dózi válasza:
Semmit! ez csak álom!!! Ha tudományosan közelítjük meg, az annyit jelent, hogy amikor álmodsz, azokkat a képeket látod, amiket az agyad éppen szelektál!! de ha anyyira érdekel, nézd meg egy álmoskönyvben!!
2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halállal kapcsolatos álmok nem a fizikai elmúlást jelentik,sokkal inkább egy életszakasz lezárását jelképezik.Gondolkodj el mi lehet ez az életedben.
2011. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én erről mást hallottam... Állítólag ha álmodban meg halsz akkor tényleg. Ez nem vicc ezzel vigyázni kell! Én sűrűn halok meg álmomban és ennek vannak következményei.... ha le esel akkor tényleg le zupálsz. volt egyszer velem olyan hogy álomba el törtem a bordáimat és reggel mit veszek észre? alig bírók fel kelni fáj és kék zöld foltok vannak raktam. :-S mai napig nem tudom mit csinálok éjszakánként. pedig nem vagyok alvajáró (az öcsém). van mikor karmolások vannak a nyakamon (persze akkor nem is volt nagy karmaim).
2011. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HALÁL

- A halál az álomban szinte soha nem konkrét haláleset érkezését jelzi!

- A halál egy korszak lezárásának, elrendezésének szükségességét jelzi.

- A halál tudomásulvétel, bölcs lemondás, felkészülés a valóságban élésre.

- A halálfélelem félelem az élettől: hitetlenség az életünk teljességével szemben.

2012. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!