Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában sokszor álmodok...

Mostanában sokszor álmodok nagy, barna vagy éppen apró fekete pókokkal. Miért van ez? Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Félek a pókoktól, de mostanában egyre többet álmodok velük. Most például azt álmodtam, hogy megyünk egy ház mellett, és a kerítésből nagy, barna pókok másznak rám, amiknek nincs arcuk. Később fogtam egy slagot, és lespricceltem vízzel ezt a kerítést, de ezek az undormányok akkor persze nem bújtak elő.

Korábban is álmodtam ilyenekkel...


2011. dec. 18. 09:41
 1/5 mecsika válasza:
Bogaras vagy!:)))
2011. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Álmoskönyvből: Pók: Pókot megölni-a néphit szerint saját szerencsénk elpusztítását jelenti. Félelemérzet.
2011. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rianas ***** válasza:
Bizonyára valamilyen félelmedet jelentik, az álom figyelmeztet. De neked kell rájönnöd, amikor álmodsz róla, próbálj asszociálni, képeket, mondatdarabokat keresni, mi jut eszedbe az álomról? Lehetőleg azonnal, amikor fölébredsz, ébredés után még félig nyitva a tudattalan, "aki" adta, megfejteni is segít. Énnekem ilyen asszociációk jutottak róla eszembe: behálózni, homályos, megkötözött, csipős, szőrös, belegabalyodni valamibe... De a tiéd számít, nem az enyém! Jó álomfejtést!
2011. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A póknak alapbol nincs arca:D
2013. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A póknak is van arca te barom,csak nekünk egyformák,mint a kínaiak.A kínainak a tied is ugyanolyan,mint a többi európai.
2014. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!