Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmaim 99%-ban sötétek, komorak, az égbolt sötétkék vagy sötétlila. Viszont álmodtam egyet, amiben szinte minden világos volt, fehéres volt a táj, világos az ég, és az egyik barátommal sétáltam a világos sétálóutcán, aki nagyon tetszik nekem, és én is tetszettem neki elméletileg. Egy nagy fehér kastélyszerű épülethez mentünk, és ő megállt a bejárati ajtónál, a lépcső tetején, de én nem mentem fel a lépcsőn. És olyan volt az egész, mintha farkasok lettek volna a közelünkben, de csak érezhetőek voltak, és talán nem láttam őket (erre nem emlékszem, csak a farkas motívumra).
2012. jan. 7. 01:06
 1/2 Elnyomott válasza:
Kedvenc színed a kék és a lila. A lelked legmélyén te egy jó ember vagy, aki vágyik a romantikára ( kastély motívum). Még nem találkoztál a nagy Ő-vel, de hamarosan bekövetkezik. A farkasok a sok gonosz, rossz ember, akik körülvesznek és elárulnak téged. Ha ezt az álmot másnak is elmeséled eljön érted a JETI!
2012. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A farkas a szimbolisztikában : nyílt támadási szándék, agresszió, falkahűség

De az álomfejtés ennél sokal összetettebb...Lehet, h sokat jelent, lehet, hogy semmit. Gyakran csak azt jelenti, amit szívesen "bemesélünk magunknak".

2012. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!