Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott babákkal álmodom. Mit...

Judimudi kérdése:

Halott babákkal álmodom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete azt álmodtam, hogy bemegyek egy üregen keresztül valami "alvilági" helyre, ahol nagyon sok gonosz ember volt, de úgy különösebben nem csináltak semmit, csak beszélgettek. Viszont átmentem egy kisebb szobába, ahol 3 nő volt bent, és az egyik egy zsákba dobálta be a halott csecsemőket, akiknek az arca be volt zúzva... Tegnap éjszaka meg azt álmodtam, hogy terhes lettem, aminek nagyon örültem, de egy pár ember (nem tudom pontosan kik) rákényszerítettek arra, hogy elvetessem. Lefogtak, és (elnézést, hogy így írom le) egyszerűen kikaparták belőlem :((( Aztán valahogyan még aznap újra terhes lettem, és utána végig a hasamon tartottam a kezem, úgy mentem mindenhová. Vajon mit jelenthet, hogy ilyen rossz dolgokról álmodom? Ráadásul halott gyerekekről?
2012. jan. 7. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nem értek álomfejtéshez de ilyesmik inkább terhes nöknél szokott lenni akik szoronganak hogy egészséges legyen. neked nincsneke ilyeneid?
2012. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
66%
Kicsit beteges álmok. Ne foglalkozz velük, jelentésük nincs.
2012. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tom Benko: nézzél már utána, hogy a pszichológiában jelenleg milyen elméletek vannak az álmokról. Nem hiszek az álmok természetfeletti jelentőségében, sem abban, hogy egy álomfejtő könyvből meg lehetne tudni, hogy mit jelent, de amit mondasz ettől még nem igaz.
2012. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval. Szerintem is szorongás lehet. A hírekben is sajnos gyakran hallani kisbabák, kisgyerekek értelmetlen, emberi hülyeségből történt haláláról, ezek lehetnek olyan megrázóak, hogy rémálmokat okoznak.

Egyébként én nemrég szültem, sajnos császárral és terhességi toxémiával. A babám már veszélyben volt, ezért indították meg a szülést. Egyszer ezután volt egy olyan álmom, hogy sziklához volt kikötve egy csecsemő, de olyan tövissel, mint Jézusnak a töviskoronája. Nem is álom volt, hanem álmomban egy kép :-( borzasztó volt ilyet álmodni, mert nem értettem, hogy fér a fejembe ekkora szörnyűség. Aztán meggondoltam és szerintem a szülésnél a félelem, hogy a babám szíve nem működött megfelelően a mérgezés miatt, illetve a terhesség alatt is voltak félelmeim.

Hál Istennek szépséges egészséges fiam van, nincs gond és szerintem Te is ilyesféle külső hatások és belső félelmek miatt álmodtál ilyen rosszat.

Vagy nem akarsz nagyon gyereket, de a párod nem? Én még sokszor attól féltem,miből fogom eltartani...

Na azt hiszem sokat magyaráztam :-))) remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Sztem egyszerűen bolond vagy!
2012. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
@3: Képzeld, tanultam pszichológiát. Amit mondok, azért mondom, mert valószínűsítem, hogy aki itt kérdez, az, a szokásoknak megfelelően, arra kíváncsi, hogy miféle jóslatokat lehet ebből kihozni. Egyébként írhatnék szép dolgokat én is.
2012. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelőnek: köszi szépen, de nem hiszem hogy neked nem volt még egyetlen rémálmod sem, különben is ezeket nem lehet irányítani tudtommal.

És most hogy így mondjátok, lehetséges, hogy tényleg szorongások miatt van. Amúgy még nem várok kisbabát, 19 éves vagyok, de ettől függetlenül nagyon szeretem a gyerekeket,és ha eljön az ideje, én is szeretnék majd. Mostanában elég sok hír van ilyenekről, hogy ez meg az megölte a babáját, és lehet, hogy ezek miatt van. Meg a környezetemben is van egy pár gyerek, akiknek a szülei nem éppen szülők módjára viselkednek (és akkor még szépen fejeztem ki magam), őszintén szólva el szoktam ilyen dolgokon gondolkodni. Köszi szépen a válaszokat :)

2012. jan. 8. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem álom volt. Ez történik ha a Sátán teherbe ejt, aztán eljön a gyerekéért. Utólag semmire sem emlékszel.
2012. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
gratulálok.
2012. jan. 9. 09:13
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
De, volt több is. Egyébként igazad van, tényleg kicsit sokat hallani mostanság mindenféle, kisgyermekek ellenében elkövetett esetről.
2012. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!