Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy elég sokszor...

Miért van az hogy elég sokszor álmodom a szomszéd lánnyal? Csókolózunk, stb. A való életben jól elvagyunk, úgy mint barátok. De nem érzek iránta komolyabbat.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

> De nem érzek iránta komolyabbat.

Biztos vagy ebben? :) A REM-fázis funkciója az érzelmek feldolgozása. Arról álmodsz, ami foglalkoztat.

2012. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod meg akarod baszni?
2012. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Tetszik neked a lány ennyi az egész, lehet hogy te úgy gondolod hogy nem érzel semmit iránta de az álmaidban mégis szerepet játszik így mégis érzel iránta valamit csak ezt magadban elnyomod. Velem is ugyanez volt egyik osztálytársammal is jól elvoltam lány volt meg minden amolyan barátok voltunk az osztályba de én is egyre gyakrabban álmodtam vele de a való életben nem tudatosult bennem hogy érzek iránta valamit, és végül is összejöttünk érettségi után, mert volt egy buli ami után náluk aludtam mert buszom már nem volt és akkor szerelmet is vallott nekem meg ugye erőteljesen nyomult rám én meg totál bele estem és onnantól járunk is.
2012. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
mivel valószínűleg hímnemű egyed vagy, ezért természetes, hogy farokra húznád
2012. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!