Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álom. Van vmi jelentős...

Érdekes álom. Van vmi jelentősége? Vagy ez csak egy film volt?

Figyelt kérdés

A nyugatiba voltam. Veszekedtem valami ürgével aki később meg akart ölni.Mondta h csináljak meg vmi feladatot azthiszem és én meg beszálttam egy opel zafiraba. beszállt mellém egy embere aki azt mondta h padlógázzal menejek elindultam és bejött elém 3 kisgyerek..szerencsére megtudtam állni. lassan kiálltam a nyugatiból és padlót nyomtam nekipörgött a keré minden. mentnk egy egyenes úton repesztettünk.aztán az ablakból balra néztem és ott voltegy néger csűvó a csajával, akivel elkezdtünk dumálni jóarc volt:D

versenyeztünk is kicsit a kocsival aztán még együtt mentünk egy darabig. talán vhogy a közlekedései ezköz bicikli lett útközben.

elértünkk egy kanyarhoz, és furcsállottam h mindenki bekanyarodik körülöttünk és senki se megy egyenesen.ezért mondtam h nézük már meg h mi avn arra.Megláttam egy belépni tilos táblát. ahogy mentünk befelé megtlátam egy nagy erődöt egy hatalmas vas kapuval, bementünk rajta és egy ilyen kisebb kanyargós folyón végigmentünk és a végén ott volt egy rács és mögöttük kb 20-25 meztelen nő.nahát egybőlrosszra gondoltam és elkezdtünk elmenni onnan. Akivel találkoztam az afro csávó az szinte őrülten rohant ki onnan én persze követtem. netudtunk kimenni mert bezárták a vaskaput.Kerestünk egy másik kijáratot megtaláltunk egy fa ajtót ahol ki tudtunk menni így az erőd udvarára jutottunk.Láttuk h mindenhol lövik le az embereket akik az udvaron vannak. láttam ott egyladát amibe besálltam és mogém vmi csaj is.beindítottam közbe foplyamatosan lőttek ránk.elég szarul ment a kocsi.átvágram egy temetőn közbe 2 ember lőt rám, aztán kijutottam egy dombos részre persze az erődön bejül..és a domb tetején ott volt egy autópálya..mondom azt megcélzom..muszáj kijutnom. nekiindulok..miondom mi a p*csa nem megy fel az emelkedőre a kocsi.. jó akkor keresek másik útvonalat. mentem midnenfele száguldoztam amennyire tudtamközbe ugye követtek a fegyveres erők.aztán kilőtték a kereket a bak elsőt, de nemérdekelt én még nyomtam neki aztán kezdett kifogyni a benzin. Nemtudom h meglálltam e és elkaptak v megtaláltam egy kaput és kijutottam.A következő rész amire emlékszem h kint vagyok és az egyik valós haverommal fel akarjuk robbantani az egész kócerájt.Szereztünk dinamitokat és odadobáltuk robbant szépen aztán jtt egy rendőr és le akart tartóztatni de látta h micsinálunk és segített is. félig felrobbantottuk és felébredtem.


2012. jan. 18. 12:59
 1/1 SSJGoku ***** válasza:
GTA 4
2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!