Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná nekem magyaráz...

Valaki megtudná nekem magyarázni, miről szól az álmom?

Figyelt kérdés

1. Kerget egy férfi akinek szoktam látni az arcát de nem ismerem, tudom,hogy rosszat akar és félek tőle.Menekülök, de egyszer sem kap el.

2. Kihullik a fogam.

Köszönöm szépen


2012. jan. 31. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az iranyado, amit ereztel, ez alapjan elemezhetök az almok.

Sztem:

1. Valamilyen tudat alatti felelem. Mi foglakoztat, mitöl felsz?

Ha tudsz meditalni, vagy az agykontroll alomkontroll/poharviz technikajat ismered, ezzel is keresheted a valaszt.

2. A foggal vedekezünk ("foggal-körömmel"), ami ha kihullik, akkor attol tartassz, nem tudsz majd vedekezni az ellen, akitöl felsz, ha megtamad, tehetetlensegtöl tartassz.

2012. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2. a kihullo fog az halalt jelent - pl. rokon elvesztese vagy kozeli csaladtag...nekem ismerosom meghalt mikor kihullott az almomban a fogam.... :(

de van ilyen is

FOG - Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.

2012. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer fogsz menni az uton es olyan ronda embert fogsz latni hogy fogra esel es kihull a fogad
2012. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!