Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tér vissza ez a motívum...

Miért tér vissza ez a motívum mindig az álmaimba?

Figyelt kérdés

3 hete (amióta láttam a Hacktion című sorozatban Szente Vajkon) folyamatosan felbukkan az álmomban egy sárga pulóver. Bármit álmodok, mindig ott van. Például hogy az ágyamon, vagy a szekrényben, vagy valakin van. Nekem nagyon furcsa, mert nincs benne a fejemben. Mit jelenthet?

15/L


2012. febr. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit érzel, amikor meglátod álmodban a sárga pulóvert? Kiken láttad eddig? Álmodban, amikor a szekrényben vagy az ágyadon volt, akkor a tiéd volt? Mit éreztél, amikor 3 hete megnézted ezt a filmet?
2012. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mónih ***** válasza:

Ez szerintem tipikus,vagy csak tetszik a pulcsi és szeretnél te is egyet,vagy pedig valamit művelt veled a film..amint erősen kétlek.


16/L

2012. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Készíts jegyzetet minden álmodról miután felébredtél, gyorsan mielőtt elfelejtenéd a részleteket.

Az a pulcsi lehet hogy konkrétan kapcsolódik valamihez, mondjuk egy személyhez, de ha nem akkor valamilyen elvont szimbolikus jelentése is lehet, ami még érdekesebb. Ezt csak akkor tudhatod meg ha az álmok részleteire is figyelsz.

2012. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy neked mindenképpen kell egy sárga pulóver.
2012. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem éreztem semmit. Csak, hogy Vajkon milyen jól áll. Nem tudom, hogy enyém volt-e a pulcsi álmomban.
2012. márc. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!