Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb 2 hete ufókkal álmodtam :...

Kb 2 hete ufókkal álmodtam : kinn fekszek a szabadba és felettem egy nagy csészealj száll el. Az lehetséges hogy elraboltak?

Figyelt kérdés
vagy csak valami furcsa álom, nem mertem senkinek beszélni róla mert féltem majd bolondnak néznek, ma elmondtam a bátyámnak de ő lehülyézett !
2012. febr. 26. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetséges.
2012. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fúróferkó válasza:

Időről -időre előjönnek ezek a baromságok.Ezt láttam,azt láttam,elvittek,visszahoztak,kicsi zöldszemű emberkék.

A mi városunkban egy nő a 80-as években ,(akkor volt egy ilyen országos "ufótláttam" láz),azt híresztelte magáról ahogy az ufótól lett terhes,de elment a gyerek.

2012. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én szeretem a valoságtól elrugaszkodott dolgokat. de ez ugyben még is szkeptikus vagyok! azért kiváncsivacsok a részletekre ! gondolod ha tényleg elraboltak volna ,az emléket nem tőrőlték volna a memoriádból? privátban küld el nekem a részletes beszámolot!
2012. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 torii válasza:
igaza van a bátyádnak
2012. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!