Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran vannak erotikus...

Gyakran vannak erotikus álmaim, miért?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakoribbak, és reggelre arra kelek hogy le vagyok izzadva. Ez normális 15éves lányoknál?
2012. márc. 3. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen normális, érdekel a dolog és az agyad így dolgozza fel.

És most reklám:

2012. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az álmoskönyv szerint lánynak erotikus álom az nagy szerencsét jelent.:)

(Mert amúgy lányok nagyon ritkán álmodnak ilyesmit.)

2012. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval nem értek egyet. Én nô vagyok és mindig erotikusat álmodom, amikor kívánós vagyok. Szerintem sok lány van így.
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19.53 vagyok megint. Én csak azóta álmodok ilyesmit, hogy más nem vagyok szûz. 15 évesen az én szememben fura ilyet álmodni, de szerintem nem nevezhetô abnormálisnak.
2012. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó makkal álmodik, aranyoskám!
2012. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Harmasik, mivel nem értesz egyet? Hogy az álmoskönyv ezt irja? Avval hogy nem lehet egyetérteni? Kinyitod, és ott áll, ez tény, nem egyetértés kérdése, ha nem értesz egyet, akkor is ezt írja!
2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Éhes disznó makkal álmodik, éhes makk meg disznóságokkal:) Viccen kívül, azt gondolom, hogy 15 évesen nem gond erotikus dolgokat álmodni, mert egy 15 éves korán érő lányt is foglalkoztathatnak ezek a dolgok, az más kérdés, hogy itt van-e az ideje, hogy ezeket nem csak álom szinten élje meg, mert szerintem nem ártana ezzel még várni. Csak lassan, a rossz tapasztalatok nehezen felejtődnek.
2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig az van de én magamtól nem is várok többet(14 éves fiú vagyok).De amúgy szerintem normális.
2012. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
Nem illik 15 évesnek ezt mondani, de ideje lesz szexelned egy jót
2012. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg a tested, és önkielégíts, az álmok ettől ritkulnának :)
2012. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!