Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton az előző lakásunkkal...

Folyton az előző lakásunkkal álmodok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

gyakran, szinte heti rendszerességgel. itt van tőlünk olyan 20 méterre az előző lakhelyünk, mindennap látom, ha elmegyek valahova. Nincsenek jó emlékeim ezzel kapcsolatban, de kifejezetten rossz se. most azt álmodtam, hogy még mondtam is magamban, hogy annyit álmodok a régi lakásunkkal, hogy szerintem valamit otthagytam. mindig testvéreimmel vagyok ott, szüleim nincsenek olyankor. miért jelenik meg ilyen gyakran az álmaimban?

18/L


2012. márc. 18. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tuti hogy az a lakás mély nyomot hagyott benned. Én is jártam így költözés után folyton az előző lakásunkról álmodtam de nem tudom miért mert a mostanit sokkal jobban szeretem. És én tuti nem hagytam ott semmit mert teljesen üresre pakoltuk még az utolsó szöget is elhoztuk onnan az összes lommal, kacattal együtt -.-' 16/L
2012. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy visszavágysz kicsit?
2012. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az életed döntő részében ott éltél.
2012. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a régi lakásunkkal álmodni. Pedig már 20 év telt el azóta, és még a környéken is ritkán járok, gondolni sem nagyon szoktam rá. De álmomban előjön. Én ezt annak tudom be, hogy ott töltöttem a gyerekkorom nagyrészét, az pedig meghatározó dolog egy ember életében.
2012. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lelkedből hagytál ott egy kicsit.

Azért biztos voltak ott szép napok is és az ilyesmi kellemes, nosztalgikus érzéseket ébreszt az emberben.És a tudatban természetes hogy felmerül az is, mi lett volna, ha mégis ott maradtok?Az álom szintjén pedig átéled ezeket a lehetőségeket, választ keresel esetleges kérdésekre.

Én is szoktam álmodni előző lakhelyeimmel.Ezek hol jó, hol rossz álmok.A nagymamám volt házában , ha azzal álmodom, általában mindig keresek valamit és mindig újabb és újabb dolgokat találok, amikről álmomban tudom, hogy az enyémek és haza akarom hozni, de nem merem, mert már az új lakóé.És való igaz, hogy vágyok oda vissza, de tudom, hogy már semmi nincs ott, ami az enyém...

2013. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik az a lakás neked.
2013. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!