Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Zsigulee kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A napokban álmodtam egy nagyon kedves ismerősömmel.Hétvégén találkoztam vele és ott nagyon jó fej volt velem és megkedveltem(beleszerettem). Másnap pedig az álmomban találtam őt.Valójában messze lakik tőlem és az álmomban egyik percről a másikba bevonult az életembe.A közelbe költözött és itt kapott munkát(valami ételhordás). Az új munka miatt minden nap láttam.Nagyon furcsán viselkedett velem,flörtölt meg hasonlók,ami a való életben lehetetlen!Nagyon elszomorodtam,mikor felébredtem.Valakinek van ötlete,hogy mit jelenthet ez az álom?Talán a vágyaimat?Köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 21. 19:34
 1/5 anonim válasza:

azt.


hírdetés:

2012. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igazábol az álmok semmit sem jelentenek mivel hogy az agyunk alvás közben dolgozza fel az aznapi történéseket és raktározza el, ezek során előkerülhetnek régi vagy nem olyan régi emlékek is ezekből tevődnek össze az álmaink szóval csak azért álmodtál vele mert elöző nap találkoztáltatok. egyszerüen szólva semmit sem jelent ( már bocs hogy ezt így hozzád vágom)
2012. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tanódi lajos válasza:
hirdetés XD
2012. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. márc. 21. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőzés helyett most már hirdetés lesz :D
2012. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!