Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 napja azt álmodom hogy...

3 napja azt álmodom hogy meghalok a buszon hazafelé? Mi a jelentése?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz nagyon haza menni igaz?
2012. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Álmainkban, vágyainkat, félelmeinket, emlékeinket dolgozzuk fel. Valami rossz hatással volt rád, esetleg nagyon stresszes vagy, vagy úgy érzed otthon valami rossz fog történni. Próbálj rájönni, mi lehet az oka ennek. Ha sikerül tullépnad rajta, előbb utóbb ez az álom is megszűnik.
2012. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Pontozzatok le, ha akartok, de ha én 3 napja ilyet álmodnék, mindenhova gyalog járnék inkább...
2012. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi rossz van otthon, amitől tartasz/félsz?
2012. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem érzem hogy itthon bármi problémám lenne inkább mindig is féltem hogy balesetem lesz egyszer mert minden nap ugyanazzal buszal járok haza és álmoban is pont ugyanarra szállok fel
2012. ápr. 3. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Meghalni nem fogsz ténylegesen a buszon hazafelé, ne izgulj. A halál félelmet jelenthet, ami meg is van mint írtad, félsz a balesetektől. Álomfejtéshez nem nagyon értek, de külön érdekességként mondom, nemrég olvastam, hogy aki álmában meghal, az orgazmust él át:) velem is sokszor előfordult, én zsibbadást éreztem elég intenzíven, de kitudja...
2012. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megoldás: lehetőleg ne buszozz.

Meghalni nem fogsz, ne aggódj.

2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!