Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ami aznap foglalkoztat vagy...

Ami aznap foglalkoztat vagy motoszkál bármilyen gondolat a fejemben arról fogok valószínű álmodni az éjjel? Régen volt Krúdy Gyulától: egy álmoskönyvünk de a már nincs meg, van neten ilyen álomfejtő ahol megtudom nézni hogy az álmok mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Utóbb volt egy álmom az éjjel csontvázakkal sajnos és semmi ilyen vagy hozzá hasonló dolog nem motoszkált a fejemben. Jó lehet hogy ez egy hülye kérdés és nincs semmi jelentősége de gondoltam ha már van ez az oldal akkor élek a lehetőséggel és felteszem ezt a kérdést.
2012. ápr. 13. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmoskönyvek pénzlehúzásra jók.


Mindenkinek mást jelent egy-egy álomjel, nincs olyan, hogy egy bizonyos jel mindenkinek ugyan azt jelenti. Csak te fejtheted meg a saját álmaid.

2012. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. De az álmoskönyvünk ami volt azt még anyám vehette de nagyon réges régen.
2012. ápr. 13. 12:21
 3/5 A kérdező kommentje:
utána néztem neten,ezen az oldalon: [link] és itt mondjuk azt írja hogy csontváz=betegség.
2012. ápr. 13. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hiszékeny vagy, akkor nyugodtan kövesd az ilyen könyveket :)
2012. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nem a hiszékenységről van szó.
2012. ápr. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!