Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?...

Mit jelenthet ez az álmom? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval egy exbarátnőmről álmodtam akiért nagyon odavoltam és az volt benne hogy összetalálkoztunk, eljött hozzám, és tapiztam meg ilyen dolgok, simogattam a szeméremtájékát, csókolgatott, satöbbi..és még sosem álmodtam ehhez hasonlót..ez valami jel ?

2012. ápr. 22. 14:56
 1/5 anonim válasza:
Az ember általában a vágyairól álmodik.De mivel múlt időben fejezted ki,hogy odavoltál a lányért,valószínű,hogy az emlékeket idézted fel(már ha volt ilyen).Ha még mindig szereted,bár nem írtad ki szakított,beszélj vele.
2012. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyen vele nemtörtént, semmi komoly nem volt vele.. Csak az a baj hogy nemigen bír engem és nem is beszél már velem kb..
2012. ápr. 22. 16:04
 3/5 anonim válasza:
én is álmodtam szexuális élményt az exemmel, ami a valóságba nem volt vele, de az szerintem valamiféle elégtétel lehetett, lehet neked is az
2012. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogyérted hogy elégtétel ? amugy azóta sokat gondolok rá..
2012. ápr. 25. 23:35
 5/5 anonim válasza:
úgy, h mivel amig jártunk nem feküdt le velem, ezért utánna, álmomban meg igen
2012. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!