Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet ez szerintetek?

Ez mit jelenthet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és kedden szakított velem a barátom, ő 21 éves.. És már napok óta bőgök, este is bőgtem, és azt álmodtam (álomba sírtam magam) hogy mosolyogva jött hozzám, és mondott valami olyasmit hogy szeret, és megkérdezte (mutatott két lányról képet) melyikkel járjon? egy dagadt disznóval, vagy egy cigizős emóssal.?és én álmomban tiszta dühös voltam... ostoba válaszolók kíméljenek!!

2012. ápr. 30. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi lényegeset. Vágysz rá, illetve még nem zártad le, ezért álmodsz vele. A tudatalattid egy része pedig azt akarja éreztetni, hogy bárkivel is lesz utánad, az nem érhet a nyomodba.
2012. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2012. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MIIIIIIIIIIIII? 14 és 21?????????? még szerencse h szakítottatok!
2012. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemétség volt tőle alapból rád hajtania annak idején.. Túl nagy a korkülönbség ebben a korban. Remélem nem szexeltetek. Simán fel is lehetne jelenteni.

Találni fogsz egy rendes korban hozzád illő fiút fel a fejjel!

2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!