Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol egy bizonyos Jonbenét Patricia Ramsey nevű kislányról . Ő volt 1990-től 1996 karácsonyáig a leghíresebb Amerikai gyermek szépségkirálynő . De 1996 karácsony 2. napján brutális módon meggyilkolták. A tettest a mai napig nem találják. De a részletekbe nem akarok belemenni . Ha valakit érdekel a teljes sztori akkor itt a link :

[link]


Na és az én sztorim :

Tegnap a kislánnyal álmodtam . De nem ijesztő álom volt .

Mentem fel egy hosszú fényes lépcsőn , és felértem egy gyönyörű padlásra . A padláson volt egy szék féle és ott ült aza a gyönyörű kislány , épen egészségesen. Magyarul köszönt nekem és én visszaköszöntem . Egyszer csak megszólalt hogy : "Játszanál velem egy kicsit?" és két babát vett elő . Én csak bólogattam . Ő odajött és megfogta a kezem és húzott játszani. Egészen "sokáig" játszottunk. És ő megint megszólalt :" Olyan jó hogy jöttél , mert itt olyan magányos vagyok! Gyere máskor is !" és integetett . Erre felébredtem és reggel 7 volt. Elég bizarr nem ? Vélemények?


2012. máj. 7. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvastad a történetet, megérintett, és egy kislánnyal álmodtál. Mivel van kép róla, talán pont vele. De azért, mert hallottál a tragédiájáról, és elszorította a szíved.
2012. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2012. máj. 7. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!