Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek az álmom?

Megfejtenétek az álmom?

Figyelt kérdés

Nyaralni mentünk a családdal,kocsival.Mikor egy városba értünk, egy kereszteződésnél pirosra váltott a lámpa.Egy fiu biciklivel elment előtünk és ahogy meglátta a kocsinkat (Micubisi L200)letette a biciklit az út szélére,azután egy gépfegyverrel jött felénk nagyon megilyedtünk, de szerencsére elment a kocsink mellett.Azt hittük nincs semmi baj mikor háturól megkerülte a kocsit és a vezető mögötti ülés ablakához tartotta a fegyvert,pont ott ahol én ültem.Valamit kiabált de nem magyarul.Azután meghúzta a ravaszt, és én az egészet lasitott felvételben láttam ahogy a golyó áttöri az üveget,de felébredtem mielőtt eltalált volna. És félek mert augusztusban megyünk nyaralni külföldre.


Arra gondoltam lehetett - e beleérző álom?



2012. máj. 7. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Sokkal inkább félsz, hogy történik majd valami, amikor nyaralni mentek. Az álom ezt a félelmet vetíti ki.
2012. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval, és megplusszolnám annyival, hogy valószínüleg egy híradást is belekevertél az álmodba. Manapság tele van ilyen hírekkel a tévé, helyszínelők árasztják el a nappalinkat, ezt nem nehéz álmunkba is beleszőni.
2012. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. máj. 8. 18:40
 4/4 anonim válasza:
Ez az álom nem jelent semmit.
2012. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!