Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az miért van, hogy amikor...

Az miért van, hogy amikor kezdünk álomba merülni, gyakran olyat érzünk mintha leesnénk vhonnan, és akkor hirtelen összerándulunk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyasmit hallottam, hogy néha az agy túl hamar akar átmenni a következő alvási szakaszba, ezért a test így jelez.
2012. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Nekem csak akkor van néha ilyen, amikor nem tervezem az alvást, és véletlen alszok el kis időre.
2012. máj. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ezoterikus nincs. Az agyad "kikapcsolja" a tested, és ezáltal rándul meg pár izmod, mikor félálomban vagy. Nem tudom pontosan leírni, egészség témakörben biztos tudnak válaszolni.
2012. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is tudományos szempontból kérdeztem, csak máshol nem foglalkoznak álmokkal.
2012. máj. 9. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, mostanában nincs, de régen vagy egy hétig nem tudtam aludni, mert mindig "megrándultam", de ennek tényleg semmi köze az ezotériához, csak izomrángás.
2012. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!