Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem nagyon szoktam álmodni?

Miért nem nagyon szoktam álmodni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán álmodom!Miért van?Na jo persze nagyon ritkán van olyan hogy 3napon át mindig álmodok,de van olyan is hogy 2hétig se rosszat,se jót nem álmodok!????Ez miért van?
2012. máj. 8. 20:09
 1/5 anonim válasza:
Álmodsz, csak nem emlékszel rá!
2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha túl fáradt vagy, vagy keveset alszol, akkor nem álmodsz, vagyis nem emlékszel rá, ahogy feljebb írták.
2012. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig álmodunk, csak nem mindig emlékszünk rá:)
2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na jó,de van olyan hogy álmomvan még emlEkszem arra hogy mit álmodok,és regg ugy kelek fel,hogy: A fenébe már megint elfelejtettem amitámodtam!!!De ilyenkor tudom hogy valamit Almodtam, de mostanában arra sem enlEkszem hogy valanit álmodtam!

Amugy köszi!!!:))))

2012. máj. 8. 20:47
 5/5 tokacsikix válasza:
na ebben jártas vagyok.ezzel foglalkoztam.az álmok mindig a napi eseményeken alapszik.minden alvásnál álmodik az ember ami több mint 5 perces.mert egy álom az 5.percnél kezdődik és max 15 percig tart.hihetetlen hogy ha meséled szinte órkig tudnád mesélni mégis max 5 perc volt.az izomtonusok nem lazulnak el alvás elött és ezért nem emlkszel.de ha érdekel mivel segithetsz ezen irj privit
2012. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!