Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudom elérni, h jobban...

Hogyan tudom elérni, h jobban emlékezzek arra, amit álmodtam? Mert sokszor van olyan h történik vmi, és olyan minta megtörtént volna, és valamennyire emlékszek h mi lesz utánna

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésfeltevésed. Most vannak visszatérő álmaid, ami ha újra feltűnik, már tudod mi fog történni, vagy az álmaidra akarsz emlékezni, ugyanúgy, ahogy dejavu érzésed van valós történésekkor?

Amit tehetsz az álmokkal való emlékezésnél: lefeküdni 22 órakor, és amikor felkelsz, azonnal elgondolkodni, hogy álmodtál-e valamit. Az álmok felidézésében az is segít, ha látsz egy tárgyat (pl. baseball labda) és hirtelen beugrik, hogy "jé, azt álmodtam, hogy egy baseball labda fejbecírt, amikor a londoni Towert látogattam meg Angelina Jolieval, és Brad Pittel az oldalamon."

2012. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vlm is pont ez tortenik...van egy olyan erzesem h mar megtortent es valamennyire tudom h mi fog kovetkezni eleg gyakran tortenik ez vlm...
2012. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!